מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: דני בר 08/08/2007 21:19:06

250 מיליון שקל יושקעו בשדרוג כביש 77 צומת ישי – צומת המוביל

מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים, אלכס ויז´ניצר: "הוספת נתיב נסיעה תסייע למאבק בתאונות הדרכים, שחלקן נגרם כתוצאה מעקיפות מסוכנות בדרך חד נתיבית".

לוגו

באחרונה פרסמה החברה הלאומית לדרכים את המכרז לשדרוג כביש 77 צומת ישי – צומת המוביל לכביש דו מסלולי דו נתיבי. המכרז פורסם בשיטת ה"תכנון-ביצוע", בה הקבלן המבצע אחראי גם על תכנון הכביש.

אלכס ויז´ניצר, מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים: "הפרויקט ימנע היווצרותם של עומסי התנועה הקיימים כיום וישפר את רמת הבטיחות של משתמשי הכביש, שבעתיד יהיה זרוע של כביש חוצה ישראל".

בחברה הלאומית לדרכים ציינו כי במסגרת הפרויקט יורחב כביש מס´ 77 בקטע צומת ישי-צומת המוביל לדו מסלולי דו נתיבי, יבוצעו עבודות עפר ודיפון לסלילת נתיב שלישי (בעתיד), יוקם מחלפון זרזיר וצומת ישי יותאם לכביש דו מסלולי דו נתיבי. עוד הוסיפו כי התאורה הקיימת באזור מחלפון זרזיר וצומת ישי תשודרג.

העבודה בפרויקט כוללת בניית קירות תומכים, הסדרה ושיקום נחלים החוצים את הכביש, עבודות עפר, ניקוז, גינון והשקיה, פיתוח ועיצוב סביבתי ונופי ושיקום נופי במדרונות.

בחברה הלאומית לדרכים הוסיפו כי המכרז לשדרוג כביש 77 הוא בשיטת "תכנון ביצוע", (Design build) בה הקבלן אחראי גם על התכנון המפורט של הכביש וגם על הביצוע.  "השיטה נועדה להעביר את כלל אחריות התכנון והביצוע לקבלן, כאשר התשלום נעשה על פי אבני דרך בעלות ערך כלכלי, הנדסי במידת האפשר, במועדים ובסכומים קבועים מראש. התשלום בשיטה זו מבטיח כי המזמין משלם עבור תפוקה ולא על חומרים והתקדמות. עבודה בשיטה זו בבריטניה הוכחה כתורמת לחיסכון בעלויות ולקיצור לוחות הזמנים לפרויקט".

משך תכנון וביצוע הפרויקט הינו כ- 34 חודשים, מהם 4 חודשים לתכנון ו- 30 חודשים לביצוע הפרויקט. במהלך הביצוע לא צפויות הפרעות מיוחדות לתנועה. תהיינה שתי העברות תנועה, אולם לכל משך הביצוע יישמר מסלול הנסיעה כפי שקיים היום. תחילת ביצוע ינואר 2008.

הכתבה התפרסמה בתאריך 08/08/2007 21:19:06

? הוסיפו תגובה
מחלף זרזיר
אלון (20/05/2009 22:54:35)
כביש 77
חנוך (28/05/2009 21:41:17)
מחלף המוביל
יוסף ענבי (01/10/2009 15:11:17)
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<