מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: ניר גולדברגר 07/02/2009 10:18:22

ההבטחות הסמויות וההבטחות הגלויות בקניית רכב

יגיד לך את זה כל סוכן מכירות מדופלם "אין כמו לראות לקוח חוזר" לקוח חוזר בדרך כלל הינו לקוח מרוצה.יש סוכנים שעדיין לא מבינים מה עומד מאחורי ההבטחה הסמויה.

המפתחות בפנים

ההבטחות הסמויות וההבטחות הגלויות בקניית רכב
 
יגיד לך את זה כל סוכן מכירות מדופלם "אין כמו לראות לקוח חוזר" לקוח חוזר בדרך כלל הינו לקוח מרוצה.יש סוכנים שעדיין לא מבינים מה עומד מאחורי ההבטחה הסמויה. יש 2 הבטחות במכירת מוצרים "ההבטחה הגלויה" - אלו דפי העסקה ובעצם החוזה שאתם כלקוח חותם עליו. ו"ההבטחה הסמויה"- המילה של הסוכן שהוא יהיה תמיד לשרותך. לא תתבצע עסקה אם הלקוח לא יקבל את ההבטחה הסמויה מסוכן המכירות , לא צריך לשמוע את זה דרך הפה מספיק מבט או קריצת עין כדי לספק את הקונה. הקונה מחפש את ההבטחה כדי לבדל את חששותיו.המקרים הקלאסיים של ההבטחה הסמויה מצויים בענף הרכב.לדוגמא: לקוח מגיע לסוכנות רכב כדי לרכוש רכב חדש,בתהליך המכירה מספר לו המוכר כי יש אחריות של 3 שנים או 100,000 ק"מ על הרכב. הלקוח יודע ש"בהבטחה הגלויה" הנתונים יהיו רשומים בחוזה קניית הרכב ואף בודק שאכן הנתונים רשומים. במבט חטוף יתבונן הקונה במוכר כדי לקבל את ההבטחה הסמויה שהוא פה בשבילו גם אם יחרוג בכמה ק"מ מהאחריות, הוא יהיה שם בשבילו.בסופו של דבר לקוח קונה את ה101,000 ק"מ . כי הרי מכירה היא כמו זוגיות בחיים יש כתובה במעמד החתונה ויש הבטחות מפה ועד לוס אנג´לס אבל אם בן הזוג לא יתן את ההבטחה של הק"מ הנוסף בעל פה לא תהיה קניה ולא תהיה חתונה .יבואנים מצליחים הם אלו שהלכו לקראת אותם לקוחות שנתקלו בבעיות שלא במסגרת האחריות אשר חרגו במעט. אין יותר חכם מלטפל בלקוח שכזה בנאמנות , הרי אם טיפלת בו במסגרת "ההבטחה הסמויה" הסיכוי הוא עצום לקבל את אותו לקוח בקנית הרכב הבא שלו.ולפיקחים בסוכנים זו הזדמנות לבצע טרייד אין לרכב הישן ולמכור לו חדש.הרי כולם "מדברים על שרות (שלום) אף אחד לא מדבר על צדק"
 
 
 
הכותב: לשעבר סמנכ"ל מגזין אוטו
 
ומנכ"ל חברת אינטר סאן נט בע"מ מפעילי לוח הרכב קרלוס.

הכתבה התפרסמה בתאריך 07/02/2009 10:18:22

? הוסיפו תגובה
השכרת רכב
דודי (24/06/2009 17:21:07)
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<