מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: שרון דידי 06/04/2009 11:01:31

כל הסיבות לקניית אופנועים

כיום לא לכל אדם יש את האמצעים והצורך לרכוש מכונית ולכן אלה היכולים לוותר על הנוחיות והמרחב שמציעות המכוניות רוכשים אופנועים

אופנועים למכירה

 כיום לא לכל אדם יש את האמצעים והצורך לרכוש מכונית ולכן אלה היכולים לוותר על הנוחיות והמרחב שמציעות המכוניות רוכשים אופנועים. עקב כך, כשם שמוצעות למכירה מכוניות במגוון רחב של דגמים כך מוצעים למכירה אופנועים במגוון דגמים. כאשר ברצונכם לרכוש אופנועים עומדות בפניכם שתי אפשרויות: להגיע לאולם תצוגה של חברה המייבאת אופנועים או לחילופין לעיין במודעות בעיתונים ובאינטרנט שבהן מציעים למכירה אופנועים משומשים. בטרם תסורו לעבר אולמות התצוגה שבהם מציעים למכירה אופנועים כדאי שאסביר לכם על סוגי אופנועים הקיימים בשוק ומהם יתרונותיהם וחסרונותיהם לעומת מכוניות.

 

סוגי אופנועים

 

אופנועי טורינג – אלו אופנועים פשוטים המשמשים לנסיעת כביש יומיומית. אופנועים מסוג זה הם בעלי צמיגים צרים מכיוון שהם אינם מיועדים לנסיעה במהירויות גבוהות. קיימים למכירה אופנועים רבים מסוג זה מכיוון שאלו הם אופנועים המוצעים במחירים נמוכים יחסית לאופנועי ביצועים למיניהם.

אופנועי כביש – גם אופנועים מסוג זה מיועדים לנסיעה בכביש אך בניגוד לאופנועי טורינג, אופנועי כביש בנויים כדי להפיק ביצועים ברמה גבוהה ולכן הם מצוידים במנועים גדולים יחסית והם בעלי מבנה רחב יותר משל אופנועי הטורינג על מנת לספק להם אחיזת כביש טובה יותר. בנוסף לכך אופנועים מסוג זה הם בעלי צמיגים חלקים יחסית שגם הם תורמים לשיפור אחיזת הכביש. כל אלה מאפשרים להם לנוע במהירויות גבוהות במיוחד.

כיום חברות המייצרות ומציעות למכירה אופנועים מסוג זה מציידות אותם בשלל אביזרי נוחות ובטיחות כמו מערכתABS .

אופנועי שטח – יצרניות המציעות למכירה אופנועים מסוג זה בונות אותם כך שיהיו נוחים ויציבים בנסיעת שטח. אופנועים מסוג זה בדרך כלל בעלי משקל קל יחסית כדי שיוכלו לעבור בקלות את המכשולים השונים הקיימים בנסיעה בשטח כמו סלעים וסכנת שקיעה בחול.

אופנועים בהתאמה אישית – ישנן יצרניות המציעות למכירה אופנועים הניתנים להרכבה על פי העדפותיכם האישיות. בעת הזמנת אופנועים מסוג זה ניתן להתאים באופן אישי כל חלק מחלקי האופנוע ולהזמינו צבוע בכל צבע העולה על דעתכם. היצרניות המציעות למכירה אופנועים בהתאמה אישית מאפשרות לבחור בין היתר את רמת האבזור, אורך המתלים וצורת הכידון.

 

אופנועים - יתרונות וחסרונות

 

לאחר שקבלתם מושג לגבי סוגי האופנועים הקיימים אציין את היתרונות והחסרונות של אופנועים הקיימים כיום לעומת המכוניות.

יתרונות: היתרונות של אופנועים לעומת מכוניות באים לידי ביטוי בעיקר בעלויות, אופנועים זולים יותר לקנייה ובעיקר לתחזוקה עקב צריכת דלק נמוכה ועלויות תיקונים נמוכות יותר משל המכוניות.

חסרונות: החסרונות של אופנועים באים לידי ביטוי בעיקר בעניין הבטיחות. יצרניות המציעות למכירה אופנועים אינן יכולות לצייד אותם בכל מערכות הבטיחות המותקנות במכונית אשר ביניהן נכללות שלדה חזקה ובקרת יציבות עקב גודלם הקטן של האופנועים ביחס למכוניות. בנוסף לכך המבנה הפתוח של אופנועים גורם לכך שהרוכב באופנוע יפגע באופן יותר קשה מאשר נוסע ברכב במקרה שמדובר בתאונה זהה -  ולכן חשוב להיזהר !

 

 

הכתבה התפרסמה בתאריך 06/04/2009 11:01:31

? הוסיפו תגובה
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<