מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: אלקטרו 06/04/2009 10:58:40

שערים חשמליים

שערים חשמליים הפכו להיות פריט עיצובי בבתים ועסקים רבים, אם פעם לפני 20 שנה שערים חשמליים היה ניתן לראות בעיקר במקומות מסחריים גדולים או בבתים פרטיים של בני עשירים הרי היום יש שערים חשמליים בכל מקום, ניתן למצוא שערים חשמליים בבתים פרטיים ובבתים משותפ

שערים חשמליים

שערים חשמליים הצטרפו לאוסף אמצעי המיגון שבעזרתם אנו מגינים על רכושנו ועל האנשים היקרים לנו.

שערים חשמליים הם גם חלק מהתהליך הטכנולוגי של הפיכת סביבת המגורים שלנו והבית שלנו לבית חכם עתיר אמצעים טכנולוגיים. שערים חשמליים הם עוד אובייקט סביבתי שהפך להיות נפוץ ומוכר כחלק מהתהליך המואץ של שינוי סביבת המגורים שלנו .

 

תהליך הייצור של שערים חשמליים התפתח מאוד בשנים האחרונות והיום ניתן למצוא מגוון רחב של שערים חשמליים בעלי עיצובים מיוחדים ובעלי טכנולוגיות שונות. שערים חשמליים מיוצרים בד"כ מחומר מתכתי מגלוון כמו ברזל או אלומיניום , שערים חשמליים כוללים מנוע חשמלי ופועלים באמצעות מעגליים אלקטרוניים.

 

הפעלה של שערים חשמליים מתבצעת באמצעות שלטים מסוגים שונים  או אפילו באמצעות הפלאפון שלנו. יש שערים חשמליים שהם חלק ממערכת שלמה של בית חכם שכולו ממוחשב או שהם מחוברים למערכת בקרה ממוחשבת ויש שערים חשמליים פשוטים שנועדו לשמור על מקום החניה שלנו או על הכניסה לעסק שלנו.

המגוון של שערים חשמליים הוא עצום, כל מי שחשקה נפשו בשער חשמלי לבית או לעסק  יכול להתבלבל משפע  של שערים חשמליים בעלי עיצובים שונים ובעלי שיטות הפעלה שונות.

 

יש שערים חשמליים נגררים, יש שערים חשמליים  מורמים, יש שערים חשמליים הניצבים באוויר, יש שערים חשמליים הנפתחים בשיטת הגלילה ויש שערים חשמליים הנפתחים  בפתיחת כנף. מה שברור הוא שענף הייצור של שערים חשמליים הוא ענף שאינו קופא על שמריו וכל הזמן מפתח שיטות חדשניות יותר וטכנולוגיות הפעלה חדשניות יותר. לנו הצרכנים נותר לצפות ולחכות לראות איזה שער חשמלי חדש ימציא לנו הראש היהודי .

הכתבה התפרסמה בתאריך 06/04/2009 10:58:40

? הוסיפו תגובה
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<