מכוניות למכירה
רכב פרטי רכב מסחרי רכבי 4X4 אופנועים וקטנועים לוח החלפות אביזרים לרכב טרקטורונים ואופנועי ים
דברו איתנו הוסף למועדפים טיפים למוכר ולקונה סוכן חכם הוספת מודעה

לוחות רכב קרלוס - ככה מוכרים רכב !          מזל טוב להלל אוטו נטו לרגל פתיחת הסניף החדש בסגולה פתח תיקוה !          זוכה ראשונה במבצע ההגרלה הגדול - מפרסמים מודעה בתשלום ומשתתפים בהגרלת שעון סרטינה בשווי 3000 ש"ח !                                     מבצע מיוחד ללקוחות לאומי קארד משלמים פחות או בנקודות                   תהנו!! ולא לשכוח - קרלוס כאן בשבילכם.

עשרת המבוקשים
בטיחות בדרכים
מבזקים
מאמרים
הפינה של טיקו
ארכיון
 
חפש במגזין
חפש במגזין
שם הכותב: אלקטרו 30/03/2009 16:58:11

עבודה בארצות הברית

עבודה בחו"ל, עבודה בארצות הברית: לנגוס בתפוח הגדול

קרלוס

נמאס לכם לחסוך שקל לשקל ולוותר על מותרות? בישראל תמיד יהיו כאלה שירצו "לעשות מכה" ויהיו מוכנים להקריב נתח זמן משמעותי מהחיים שלהם, בשביל להסתדר עם איזה רכב חדש או בסיס לדירה. לא כל שכן אם ה"מכה" הזאת מתרחשת בתפוח הגדול – ארצות-הברית.

 

עבודה בארה"ב פירושה לא מעט לבטים ופחדים המלווים את התהליך, מרגע הרעיון ועד קבלת ההחלטה וביצועה, וזה לגיטימי. הניתוק הפתאומי מהסביבה המוכרת, הזרות, השפה ושעות העבודה הרבות מהווים עבור רבים שיקולים ששווים מחשבה שנייה. עם זאת, עבודה בארה"ב, במקרים לא מעטים, עשויה לשפר באופן ניכר את יחסו של מנהל סניף הבנק שלכם, כלפיכם. שווה.

 

מילות המפתח, אפוא, להצלחת עבודה בארה"ב הן ביטחון עצמי ומוטיבציה. מרבית העבודות הפופולאריות ביבשת, וגם בחיים בכלל, דורשות את התכונות הללו כדי לייצר הכנסות. חושבים שניחנתם בהן? יפה. השלב הבא הוא תהליך החיפוש של המשרות, ולא חסרות כאלה – הן בעיתונים והן באינטרנט.

 

עבודה בארה"ב - קבלו החלטות רציונאליות

 

אבל אל תלכו לאיבוד ב´ים´ המשרות. פשוט הגדירו לעצמכם את סוג העבודות שתרצו בהן, מהפשוטות ועד כאלה שדורשות הכשרה או לבעלי מקצוע. קראו את כל הפרטים על כל עבודה בחו"ל והכינו רשימה של עד עשר הצעות עבודה בארה"ב שנראות לכם כפוטנציאליות להתקדמות. צלצלו למספרים הרשומים, ושאלו הכול. לא בטוח שתהיו שבעי רצון כבר ב´סשן´ החיפוש הראשון, אבל עבודה בארה"ב לא מוצאים ביום אחד וההשקעה תשתלם בסופו של דבר.

 

איך תדעו מה אתם רוצים לעשות בארצות-הברית? גם אם עבודה בחו"ל נשמעת לישראלים רבים הגשמה של החלום האמריקני, כיבוש של יעדי ענק נוצצים לכאורה כגון ניו-יורק, שיקאגו ולוס-אנג´לס. אפשר להבין, אם כי רמת החיים במקומות הללו גבוהה מאוד, עם פיתויים מכל כיוון, והתחרות רבה בלשון המעטה.

 

בהנחה שבאתם לעבוד במכירות בקניונים, כדאי לבחון את אלה המרוחקים יותר מהמטרופולינים, שם ניתן לעשות כסף קל יותר כי הקניון הפריפריאלי הוא מוקד ההתרחשות המסחרי של התושבים. בנוסף, רמת הפיתויים שם נמוכה יותר מהערים הגדולות, ורמת החיים זולה יחסית

 

עבודה בחו"ל - הפעלת קשרים יכולה לסייע

 

כמו ישראלים לכל דבר, ודאי אם אתם הולכים לעבוד במכירות תוך קומוניקציה בלתי פוסקת עם הסביבה, נסו להפעיל קשרים או לפחות להתייעץ עם משפחה, חברים או מכרים שניסו עבודה בארה"ב.

מצאתם עבודה בחו"ל בחברה מסודרת ואמינה עם "קבלות"? ברכותינו. זה הזמן לברר עם נציגי המעסיק העתידי שלכם את הליכי הסדרת הכניסה לארצות-הברית. כן, ויזה, אין מה לעשות, הליך מתיש אבל חלק בלתי נפרד מהתהליך. כדי למנוע עוגמת נפש קחו בחשבון שתיאלצו להתאים את לוח הזמנים שלכם למשך הטיפול של האמריקנים בבקשת הוויזה שלכם.

 

בינתיים, בקשו מהחברה שתעסיק אתכם את חוזה ההעסקה, וקראו אותו על כל סעיפיו. במקביל, בררו את מיקומו של האזור שתעבדו בו, ואת אפשרויות הדיור בו (שכירות, מעונות, קרבה לריכוזי ישראלים או קהילה יהודית).

 

עבודה בארה"ב – האלטרנטיבות

 

לא עבור כולם עבודה בארה"ב משמעה כל הנ"ל. ישנם גופים דוגמת הסוכנות היהודית למשל, ששולחת מדי שנה נציגים לקהילות היהודיות ביבשת. הסוכנות דואגת למגורים ולתנאי שכר ומחיה לא רעים. מאידך, לא רבים מתקבלים למשרות הנחשקות, הכוללות לרוב הדרכת צעירים וייצוג מדינת ישראל בדרכים שונות. אפשרות נוספת היא כאשר חברות בינלאומיות הפועלות בישראל, מחליטות לשלוח עובד של החברה לעבודה בת תקופה מוגדרת בארצות-הברית, במה שנקרא ´רילוקיישן´ (שינוי מיקום). זו הדרך הבטוחה והטובה ביותר לחוות עבודה בארה"ב. אתם כבר בתוך הארגון המעסיק, המשכורת מובטחת ואפילו הוצאות המחיה.

עבודות דרושים רבות מופיעות כיום בהמון אתרי אינטרנט כעבודה המוצעת לישראלים המעוניינים בעבודה בארה"ב - לפני שפונים יש ללמוד טוב טוב על החברה אליה אתם נוסעים  לעבוד , שלא תיפלו בפח.
עבודה בארה"ב יכולה להיות דבר נפלא. הרבה תלוי בכם. בהצלחה.

הכתבה התפרסמה בתאריך 30/03/2009 16:58:11

? הוסיפו תגובה
שותפות נדלן בארה"ב
גבריאל (16/09/2009 07:56:03)
    כל הזכויות שמורות לוח רכב קרלוס © 2004-2007 הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות המפורסמות בו. אינדקס רכבים | תקנון | עזרה | צור קשר    

 

אתרים מבית SUN NET   sun net
 
 
 
קטגוריות פופולריות
 
 
<